بررسی کامل و دقیق سرفیس پرو 4 ( SURFACE PRO 4 )

بررسی کامل و دقیق سرفیس پرو 4 ( SURFACE PRO 4 )

فهرست مطالب

بررسی کامل و دقیق سرفیس پرو 4 ( SURFACE PRO 4 )

من چند هفته گذشته را با یک Microsoft Surface Pro 4 (تهیه شده توسط تیم مایکروسافت بریتانیا) گذرانده‌ام تا آن را در یک بازبینی بلندمدت قرار دهم.
سخت‌افزار از زمان Surface Pro 3 بهینه‌سازی شده است و قلم سرفیس و تایپ کاور بهبود یافته‌اند. آیا مایکروسافت تبلت کامل ویندوز 10 را ساخته است؟ نه کاملاً، اما یک ماشین آسان برای توصیه است.
نزدیک شدن به سرفیس پرو 4 مایکروسافت برای بررسی بلندمدت چالشی عجیب است. میراث عظیمی در این دستگاه وجود دارد.
این صفحه‌کلید از نشانه‌های طراحی و اندازه سرفیس پرو 3 پیروی می‌کند، اما کمی بهتر است، رویکرد تکراری تایپ کاور، به سرفیس پرو 4 یکی از بهترین صفحه‌کلیدهای فوق‌قابل حملی را می‌دهد که تا به حال روی آن تایپ کرده‌ام. قلم سرفیس در نهایت احساس می کند که به بسته تعلق دارد.
همچنین نوآوری زیادی از سوی تیم مهندسی مایکروسافت وجود دارد. در حالی که ممکن است سرفیس بوک تخیل بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده باشد، در دنیای واقعی این سرفیس پرو 4 است که احتمالاً فروش بیشتری را در طول عمر دستگاه به ارمغان خواهد آورد. نه حداقل به دلیل قیمت پایین تر، بلکه به این دلیل که در مهلت زمانی پس از اعلام رسمی، در دسترس بودن بالاتر از سرفیس بوک بوده است. بدست آوردن یکی از آن ها به سادگی آسان تر است.

سرفیس پرو 4
Surface Pro 4 همه چیز خوبی در مورد مایکروسافت جدید است که پایه و اساس فوق العاده ای در طراحی دارد. سریع، کاربر پسند و در دسترس است. و مانند وسیله‌ای است که می‌تواند مجازات سال‌ها سفر را تحمل کند.
همچنین بسیاری از مسائل ناخوشایند پیش روی مایکروسافت امروز از جمله به روز رسانی اجباری ویندوز 10، استفاده زیاد از سرویس های ابری و نرم افزارهای مبتنی بر اشتراک، و رویکرد پیشرفته مایکروسافت به دستگاه های خرده فروشی مصرف کننده که قیمت ها را بالا نگه می دارد، برجسته می کند.
به طور کلی، من فکر می کنم Pro 4 یک برنده است و یک کاربر ویندوز در خرید سرفیس پرو اشتباه نمی کند. این واضح ترین پیاده سازی جهان بینی مایکروسافت تاکنون است. همانطور که کلیشه می گوید، مسافت پیموده شده شما با آن جهان بینی ممکن است متفاوت باشد.

سرفیس پرو 4
بگذارید یک چیز را روشن کنیم، اگر به دنبال سخت‌افزار برتر در دستگاه فوق‌قابل حمل خود هستید، سرفیس پرو 4 بدون شک بهترین انتخاب در بازار فعلی است.
مایکروسافت به صفحه نمایشی با نسبت 3:2 که سرفیس پرو 3 با آن عرضه می شود، چسبیده است. این نسبت حس بسیار حرفه ای تری به صفحه نمایش می دهد و آن را برای خلاقیت بسیار مناسب تر می کند، چه کارهای گرافیکی هنری، چه ویرایش ویدیو یا نوشتن. سرفیس پرو 4 این نسبت را حفظ می کند، اما اندازه صفحه نمایش را از 12 اینچ به 12.3 اینچ افزایش می دهد. کاری که انجام نداده افزایش اندازه فیزیکی شاسی است. فضای اضافی ناشی از کوچک شدن قاب ها و مهندسی در داخل شاسی است. به این ترتیب می توان یک طرح را تکرار کرد.

شاید علاقه داشته باشید : خرید سرفیس استوک

در سه پیکربندی CPU (i3، i5 و i7 اینتل) موجود است، مشخصات سخت افزاری احتمالاً بزرگترین تغییر است، به ویژه تغییر در معماری Skylake. Surface Pro 3 از معماری Haswell استفاده می کند، بنابراین حرکت به آخرین چیپست به Pro 4 فقط کمی بهار بیشتری در مرحله خود می دهد. این در بنچمارک قابل توجه است، اما من هنگام استفاده از Pro 4 مجهز به i5 در کنار Pro3 برای کارهای اساسی مانند مرور وب، مدیریت تقویم و استفاده از آفیس 2016، برای دیدن یک تغییر قابل مشاهده تلاش کردم.
تفاوت زمانی است که Pro 4 را از نظر حجم کاری کشش می دهید. معماری Skylake نسبت به تراشه‌های Haswell قبلی کارآمدتر است، بنابراین باید انتظار داشت که عملکرد باتری در Pro 4 بهبود یابد. به طور کلی Pro 4 از نظر عمر باتری برای استفاده عمومی با Pro 3 مطابقت دارد. جایی که Skylake برنده می شود اگر از Pro 4 بخواهید عملیات فشرده تری مانند بازی یا رندر ویدیو را انجام دهد.
اندازه اضافی در صفحه نمایش باید یک معامله داشته باشد، و این در باتری است. مایکروسافت با تکیه بر پردازنده جدید و بهینه‌سازی‌های ویندوز 10 برای نفی ظرفیت کمتر، مطمئن شده است که عمر باتری از Pro 3 کمتر نباشد، که تصمیم خوبی است (به خصوص از نقطه نظر بازاریابی). با توجه به تمرکز روی تحرک، این تصمیم را زیر سوال نمی‌برم، اما به این نکته اشاره می‌کنم که Pro 3 و Pro 4 از نظر استقامت باتری در مقایسه با اولترابوک‌های تولیدکنندگان دیگر با همان قیمت پایین‌تر هستند.
خوب است که ببینید Pro 4 و Pro 3 می توانند شارژر متصل مغناطیسی یکسانی را به اشتراک بگذارند. هنوز دو ساعت و نیم طول می کشد تا یک سرفیس پرو خالی به طور کامل شارژ شود، و هنگام سفر، افزودن یک سوکت USB روی آجر برقی برای شارژ کردن تلفن شما هنوز هم یک مکمل مفید است که من آن را دوست دارم.
سرفیس پرو در پیکربندی های حافظه 4، 8 یا 16 گیگابایتی به همراه گزینه های ذخیره سازی 128، 256 و 512 گیگابایتی موجود است. نسخه 1 ترابایتی در آینده بسیار نزدیک در دسترس خواهد بود. در صورت نیاز به افزایش حافظه طولانی مدت در دستگاه خود، یک اسلات کارت microSD نیز در زیر پایه قرار داده شده است.

تجهیزات جانبی داستان Surface Pro 4 را کامل می کنند…

تیم سرفیس مایکروسافت احتمالاً استدلال می‌کند که سرفیس پرو 4 یک لپ‌تاپ نیست، و اگر می‌خواهید چنین تجربه‌ای را داشته باشید، ترجیح می‌دهند به سرفیس بوک نگاه کنید، دیدگاهی قابل درک است، اما من با آن موافق نیستم. بله، Surface Pro 4 خارج از جعبه تبلت قابل توجهی است (مخصوصا برای کاربران سازمانی)، اما هنگامی که پوشش تقریباً اجباری Type Cover را اضافه کنید، نود و پنج درصد در راه تبدیل شدن به یک لپ تاپ هستید. صادقانه بگویم اگر سرفیس پرو 4 را به عنوان جایگزین لپ تاپ خریداری کنید، راضی خواهید بود.

سرفیس پرو 4

این چیزی نیست که من در مورد سرفیس پرو 3 بگویم، و این بزرگترین نقطه تفاوت در دو نسل سخت افزار است. سرفیس پرو 3 همچنان آن را به عنوان تبلت ویندوز 10 برش می دهد، اما برای استفاده همه جانبه، مایکروسافت دوگانگی تبلت/لپ تاپ را با ترکیب سرفیس پرو 4 و تایپ کاور شکسته است.
واقعاً به کلیدها می رسد. با فاصله گذاری بین کلیدها بر روی Type Cover و استفاده از کل عرض جلد، دقت صفحه کلید و سرعت بالقوه در هنگام تایپ پیشرفت زیادی داشته است. این پرو 4 را به قلمرو لپ‌تاپ نزدیک می‌کند، اما این تغییرات روی صفحه لمسی است که آن را به موقعیت قطبی می‌رساند. صفحه لمسی اکنون شیشه ای است، با سطح بزرگتر و دقت و وفاداری بهتر در حرکات کوچک. هنوز هم کامل نیست، ارتفاع عمودی می تواند با کمی گسترش انجام شود، اما من هر بار آن را با پنج ردیف کامل کلید (و نوار کلید عملکرد) عوض می کنم.

استحکام بهبود یافته Type Cover و چنگک جزئی را که به لطف نوار مغناطیسی که پشت جلد را از بالای یک میز بالا می‌برد، ارائه می‌شود، اضافه کنید و یک دستگاه ورودی ژانر را خواهید داشت. هنگامی که با سرعت بالا تایپ می کنم، یک جهش بسیار جزئی به آن وارد می شود، اما متوجه شدم که اگر نوار را از پایین صفحه نمایش سرفیس پرو 4 برداریم تا کاملاً صاف روی یک سطح سخت قرار دهم، می توانم حتی تایپ کنم. سریعتر، هرچند ارگونومیک کمی کمتر. به جای اورکلاک کردن روی یک CPU، اگر واقعاً نیاز به افزایش نرخ کلمات در دقیقه داشته باشم، این گزینه را برای دوره های کوتاه دارم (قبل از اینکه مچ دستم به صورت استعاری به من یادآوری کند که باید کمی بیشتر از آنها حمایت کنم).

سرفیس پرو 4

جالب اینجاست که سرفیس قلم بازطراحی شده اکنون ضخیم تر از خود سرفیس پرو 4 است. فیزیک پایه نشان می‌دهد که هیچ راهی برای ذخیره‌سازی داخلی قلم وجود ندارد، اما تجربیات من با سایر دستگاه‌های سرفیس نشان می‌دهد که یک حلقه پارچه روی جلد کافی نیست. قلم Pro 4 با برش دادن یک وتر از شکل استوانه ای این موضوع را برطرف می کند. این نه تنها جلوی چرخیدن قلم روی میز من را می گیرد، بلکه مایکروسافت یک نوار مغناطیسی درست زیر وتر اضافه کرده است. این به قلم اجازه می دهد تا خود را به ستون فقرات Surface Pro 4 در سمت چپ صفحه نمایش متصل کند.

شاید علاقه داشته باشید : قبل از خرید سرفیس خواندن این مقاله از نان شب واجب تر است!

وقتی می‌خواهم از Pro 4 استفاده کنم، به راحتی از روی آن جدا می‌شود، اما به اندازه کافی چسبندگی دارد تا قلم را در طول روز در جای خود نگه دارد. برای کارهای اداری (جایی که من گمان می کنم Pro 4 بیشترین کاربرد را دارد) راه حل خوبی است. من مطمئن نیستم که راه حل عالی برای صادق بودن وجود داشته باشد، بنابراین فعلا این کار انجام خواهد شد.

خود قلم وزن مناسبی برای مطابقت با خودکار با کیفیت خوب دارد و می‌توان نوک‌های آن را جایگزین کرد تا بازخورد لمسی مناسبی با نحوه استفاده از خودکار ارائه کند. هنرمندان به لمس ظریف‌تری از یک نوک نازک‌تر می‌خواهند، در حالی که من از HB مانند نوک پیش‌فرض که با قلم ارائه می‌شود، راضی هستم. من کمتر شیفته دکمه تغییر موقعیت شده ای هستم که مانند کلیک راست ماوس عمل می کند. قلم های قبلی این دکمه را به وضوح مشخص می کردند، اکنون در انتهای نوار پلاستیکی روی وتر استتار شده است. شبیه یک دکمه به نظر نمی رسد، پیدا کردن آن از روی حس سخت است و در مقایسه با دستگیره سبکی که من دوست دارم با قلم استفاده کنم، به فشار کمی نیاز دارد. همچنین به این معنی است که گیره قلمی که در طرف دیگر قلم قرار دارد، در حال استفاده از انگشت شست من گیر می کند.

قلم جدید سرفیس یک پیشرفت است، وزن آن بیشتر شبیه یک خودکار است، بیشتر شبیه یک خودکار می‌نویسد و از اتصال مغناطیسی استقبال می‌شود. اما ارگونومی اطراف دستگیره و موقعیت در دست من در مقایسه با سرفیس پرو 3 یک گام به عقب حرکت کرده است. تکرار دیگری مورد نیاز است.

 

سخت‌افزار سرفیس پرو 4 قوی‌ترین بخش بحث فوق‌العاده قابل حمل است. حجم عظیمی از فناوری‌های پیشرفته را تحت فشار قرار می‌دهد، و مصالحه برای انجام این کار فلج کننده نیست. این صفحه نمایش با زاویه دید وسیع و صفحه نمایش لمسی پاسخگو و دقیق، بسیار زیبا است. من هنوز در مورد حمل قلم در سفر علامت سوال دارم، اما برای نشستن پشت میز، اتصال مغناطیسی به مراتب بهتر از یک حلقه پارچه کوچک چسبانده شده به پوشش نوع است. اگر صرفاً بر اساس قدرت سخت‌افزار خرید می‌کنید، سرفیس پرو 4 بی‌معنی است.

وقتی به ویندوز 10 نگاه می‌کنید، سؤالات مطرح می‌شوند.

ازدواج ویندوز 10 و سرفیس پرو 4…

بیایید با انتخاب های موجود در بازار شروع کنیم. شما OSX اپل را دارید – که در حوزه Enterprise در حال رشد است اما اگر به هر نوع پشتیبانی از برنامه های قدیمی در بازار تجاری نیاز دارید با مشکلات زیادی همراه است – یا ویندوز دارید (واقعاً لینوکس هنوز دامنه Geekerati است و هیچ کس دیگری نیست. ). ویندوز هنوز برای بسیاری انتخاب غریزی است، تا حدی به این دلیل که مایکروسافت سخت تلاش کرده است تا پشتیبانی قدیمی کدهای قدیمی را حفظ کند.

این کاری است که آسان نیست، سکسی نیست، اما برای بسیاری از مردم حیاتی است. من نرم افزاری دارم که از روزهای اولیه XP برای پخش رادیویی استفاده می کنم و اجرای آنها در ویندوز 10 (با محیط لمسی آن) به این معنی است که قابل حمل بودن Pro 4 در صورت نیاز به من یک ایستگاه رادیویی کامل در حال حرکت می دهد. .

حفظ این میراث همراه با تعهد به یک رابط لمسی جدید، ویندوز 8 را کمی آشفته کرد، زیرا مایکروسافت از ظاهر و ظاهر ویندوز بسیار فاصله گرفت و دو رابط کاربری بسیار متضاد را در یک دستگاه ارائه کرد. Touch و Desktop به خوبی با یکدیگر نمی نشینند. با استفاده از ویندوز 8 روی پرو 3 قبل از ارتقا، ویندوز 10 کار بسیار بهتری انجام می دهد. سرفیس پرو 4 تنها با ویندوز 10 در دسترس است و این چیز خوبی است. سیستم‌عامل جدید حول منوی شروع آشنا و نمای دسک‌تاپ ساخته شده است، و در حالی که حالت تبلت دارد، این کار ساده باعث می‌شود برنامه‌ها تمام صفحه اجرا شوند (یعنی بدون پنجره)، و اندازه عناصر UI برای ایجاد مناطق هدف بزرگ‌تر تغییر می‌کند. انگشتان دست

سرفیس پرو 4
ویندوز 10 اکنون می تواند به راحتی در تبلت و محیط دسکتاپ کار کند، درست همانطور که سخت افزار سرفیس پرو 4 از آن انتظار دارد. من استدلال می‌کنم که ویندوز هنوز انتخاب اصلی خریداران سازمانی و در بسیاری از موارد تنها انتخاب است (اگرچه اپل می‌خواهد آن را در سال 2016 تغییر دهد). Pro 4 مبتنی بر نسخه خالص ویندوز 10 ساخته شده است و این آن را به یک انتخاب جذاب تبدیل می کند.

ویندوز 10 تغییرات زیادی را در استراتژی سیستم عامل مایکروسافت ایجاد می کند و نکته کلیدی این است که ویندوز 10 به عنوان آخرین نسخه بزرگ دیده می شود. از این به بعد تغییرات تدریجی در طول سال ها اتفاق می افتد و نسخه های tenpole مربوط به گذشته است. که به یک معنا یک گام بزرگ به جلو است، اما مایکروسافت این تغییرات را به شدت تحت فشار قرار می دهد. من «ویندوز به‌روزرسانی شده» را در سرفیس پرو 4 بسیار بیشتر از هر سیستم‌عامل دیگری دیده‌ام و البته این به‌روزرسانی‌ها به‌طور خودکار منتشر می‌شوند.

شما می توانید این تغییرات را در تنظیمات تا هشت ماه به تعویق بیندازید، اما از اعمال اصلاحات امنیتی و وصله ها نیز جلوگیری می کند – که هرگز ایده خوبی نیست. این احساس که مایکروسافت می‌تواند دستش را دراز کند و دستگاه شما را به‌روزرسانی کند، کدهای جدید را پایین بیاورد، و شما باید آن را بپذیرید، برای من خوب نیست. این احساس وجود دارد که «ردموند بهتر می‌داند» اما با ترکیبات بسیار سخت‌افزار و نرم‌افزار، هر بار که یک به‌روزرسانی منتشر می‌شود، مشکلاتی وجود دارد. باید کار کند، اما این بدان معنا نیست که این کار را خواهد کرد. نرم افزار رادیویی من ممکن است روزی گرفتار یک رفع اشکال شود که کار آن را متوقف کند – و هیچ کاری نمی توانم برای جلوگیری از آن انجام دهم.

اکنون این مشکل را تا یک برنامه سازمانی قدیمی مقیاس کنید، و می‌توانید ببینید که چرا بسیاری در مورد استفاده از ویندوز 10 محتاط هستند. اما چه انتخابی وجود دارد وقتی تنها گزینه‌های قابل دوام دیگر OSX برای جلوگیری از «ارتقای رایگان رایگان به ویندوز 10» خودکار مایکروسافت است. در دستگاه‌های قدیمی‌تر ویندوز 7 و ویندوز 8 پردازش کنید.

ویندوز 10 تنها بازی در شهر اصلی خواهد بود، بنابراین ما باید با آن زندگی کنیم. خوب، اما این طبیعت مردسالارانه به من خوش نمی آید.

صفحه بعدی: چه چیزی ویندوز 10 را در سرفیس پرو 4 خاص می کند؟

با کنار گذاشتن این نگرانی‌ها، ویندوز 10 در سرفیس پرو 4 نسبت به بسیاری از دستگاه‌های ویندوزی دیگر برتری دارد… هیچ نرم‌افزار اضافی فراتر از آنچه مایکروسافت فکر می‌کند باید روی دستگاه باشد، وجود ندارد. این نرم افزار اضافی موجود بر روی دستگاه را کاهش می دهد، اگرچه من مطمئن هستم که برخی از برنامه های مایکروسافت در بسته وجود خواهد داشت که برخی افراد آنها را به عنوان “نفخ” می بینند، اما همه آنها به سرعت با کلیک راست بر روی آن حذف می شوند. منوی شروع را انتخاب کنید “حذف نصب”.

بررسی کامل سرفیس پرو 4

این بدان معناست که Pro 4 که قبلاً بر روی ترکیب خوبی از تبلت لمسی و صفحه کلید لپ‌تاپ ساخته شده است – دارای مجموعه برنامه‌ای است که تجربه را بزرگ‌تر می‌کند. هنگامی که شروع به اضافه کردن نرم‌افزارهای دیگر می‌کنید، Pro 4 می‌تواند ماهیت اسکیزوفرنی اکوسیستم برنامه‌های کاربردی ویندوز را نشان دهد، اما از بین تعداد کم برنامه‌هایی که همگی کاملاً با رابط کاربری سازگار هستند یا انعطاف‌پذیری برای اجرای هر برنامه‌ای را انتخاب کنید.

اولی همان چیزی است که مایکروسافت با پروژه بدبخت ویندوز RT انجام داد، که به درستی به تاریخ سپرده شد. و دومی جایی است که ما اکنون هستیم، که وضعیت بسیار بهتری است.

من قصد ندارم به بررسی کامل ویندوز 10 بپردازم ، اما می خواهم چند نکته برجسته را انتخاب کنم که سرفیس پرو 4 بهترین ها را به نمایش می گذارد. پلت فرم در واقع دو مورد از مواردی که قبلاً در مورد آنها صحبت کردم – استفاده از لمس در ویندوز 10 تقویت شده توسط صفحه لمسی Pro 4 و انعطاف پذیری Surface Pen. دو مورد دیگر «ویندوز هلو» و کورتانا هستند.

Windows Hello از اطلاعات بیومتریک برای کمک به باز کردن قفل دستگاه شما استفاده می کند. کاربران گوشی‌های هوشمند می‌دانند که این کار با تشخیص اثر انگشت چقدر راحت است، و یک پوشش لمسی برای سرفیس پرو 4 در دسترس است که دارای حسگر اثر انگشت است، اما Pro 4 دارای ترفند دیگری است… تشخیص چهره. هنگامی که به Pro 4 اجازه دادید چهره شما را از طریق تنظیمات بخواند، با یک نگاه به دوربین در صفحه قفل، قفل Pro 4 برای شما باز می شود. من آن را در شرایط نوری مختلف امتحان کرده‌ام و در حالی که گهگاه لحظاتی وجود داشته است که باید موقعیتم را تغییر دهم تا به سمت دوربین قرار بگیرم، اما کاملاً قابل اعتماد، سریع و نزدیک به جادویی بوده است.

سپس کورتانا وجود دارد. مایکروسافت سخت روی دستیار صوتی خود کار کرده است. باید به میکروفون اجازه دهید همیشه گوش کند و یک اتصال اینترنتی خوب داشته باشید تا بتوان اطلاعات خارج از رایانه شما را کشف کرد، اما من متوجه شدم که در کارهای مشابه مانند Siri یا Google Voice مفیدتر است. یک تلفن هوشمند – برای تنظیم قرار ملاقات ها، آلارم های سریع و جستجوی بیت های سریع اطلاعات. این نیاز به تعهد به محیط مایکروسافت دارد، اما خوشبختانه iOS و Android هر دو با تقویم های استفاده شده در ویندوز 10 همگام خواهند شد، بنابراین انتخاب گوشی هوشمند شما نباید استفاده شما از Cortana را در دسکتاپ محدود کند.

سرفیس پرو 4

آیا سرفیس پرو 4 بهترین ویترین ویندوز 10 است؟ مسلماً نه، این سرفیس بوک خواهد بود (با این اخطار که من سرفیس بوک را در یک بررسی کامل قرار نداده ام). در عوض سرفیس پرو 4 بهترین پیاده سازی عملی ویندوز 10 است.

این دستگاه بر روی تمام درس‌های سخت‌افزاری از دستگاه‌های قبلی سرفیس و سرفیس پرو ساخته شده است تا یک دستگاه ویندوز 10 همه کاره را ارائه دهد که در صورت نیاز به آن قدرت (در نسخه‌های i5 و i7) و گزینه‌های ذخیره‌سازی مطابقت دارد. یا می‌توانید به سراغ یک دستگاه ارزان‌تر با پردازنده i3 و حافظه کم‌تر برای یک تبلت ویندوزی سبک وزن بروید که سطوح عظیمی از سازگاری را با اکوسیستم کامل ویندوز حفظ می‌کند.

زمان من با Surface Pro 4 در میانه راه بود – دارای پردازنده i5، 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی. چالش‌های زیادی برای آن ایجاد کرده‌ام، از تولید رادیویی و صوتی، بازی و طراحی وب، و طیف کاملی از برنامه‌های آفیس. با همه چیز کنار آمده است.

سرفیس پرو 3 برای مایکروسافت یک مکاشفه بود، زیرا این اولین بسته ای بود که به نظر من همه چیز را در بخش سخت افزاری از ردموند به درستی دریافت کرد. Surface Pro 4 یک به‌روزرسانی تکراری است و فکر نمی‌کنم به‌روزرسانی‌های کافی در اینجا وجود داشته باشد که به دارندگان Pro 3 پیشنهاد دهد سخت‌افزار را تغییر دهند – به لطف کانکتور جهانی در پایه Pro 3، آنها باید به سادگی آن را خریداری کنند.

Touch Cover جدید (که کاملاً با Pro 3 و Pro 4 سازگار است) و از این طریق اکثر مزایای رابط کاربری را به دست آورید.

برای همه افراد دیگر، با فرض اینکه به یک دستگاه ویندوز نیاز دارید (که برای برخی یک هشدار بزرگ است)، Surface Pro 4 باید برای بررسی در لیست شما باشد. لپ‌تاپ‌های ویندوز 10 قوی‌تری وجود دارند، اگر به عملکرد یا استقامت نهایی نیاز دارید، اما برای اکثر مردم، من فکر می‌کنم سرفیس پرو 4 دارای تعادل مناسبی از مشخصات و قابلیت حمل است. این قطعه به نظر می رسد، در عملکرد سریع است و یک همه کاره عالی است.

کیفیت ساخت وجود دارد. گزینه های عملکرد برای طیف گسترده ای از موارد استفاده وجود دارد. لوازم جانبی به حدی رسیده اند که ضروری هستند و به همان سطح کیفی فوق العاده قابل حمل هستند. مایکروسافت دستگاهی دارد که برابر با ویندوز 10 است و مصرف کنندگان دستگاهی دارند که به آنها امکان می دهد تمام پتانسیل پلتفرم مایکروسافت را باز کنند.

منبع مقاله : مجله فوربز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من